Kā uzsākt savu biznesu (procedūras)

 

 

 

Atbalsts pašnodarbinātības vai uzņēmējdarbības sākšanai Nodarbinātības valsts aģentūrā

NVA varat saņemt konsultatīvu un finanšu atbalstu komercdarbības vai pašnodarbinātības sākšanai. Pretendentiem jābūt ar vidējo vai augstāko izglītību uzņēmējdarbības, biznesa vadības vai citā pielīdzināmā jomā  vai ar profesionālo izglītību jomā, kurā plānots sākt komercdarbību (nepieciešams uzrādīt izglītību apliecinošus dokumentus).

Programmas laikā saņemsiet konsultācijas biznesa plāna izstrādē. Ekspertu izvēlēto perspektīvāko biznesa plānu īstenotāji saņem konsultācijas uzņēmējdarbības pirmajā gadā un dotāciju biznesa plāna īstenošanai, kā arī mēneša dotāciju minimālās algas apjomā pirmajos sešos biznesa uzsākšanas mēnešos.

Konsultācijas varat saņemt latviešu valodā. Arī uzņēmuma dibināšanas dokumentiem jābūt latviski.

Kur pašlaik vērts uzsākt biznesu

Pats svarīgākais biznesa sākšanā ir apņemšanās nepadoties. Tikai tad, ja esat gatavi cīnīties, pārvarēt šķēršļus, meklēt citus ceļus un apņēmīgi iet tālāk, jums var izdoties ne tikai sākt biznesu, bet radīt to dzīvotspējīgu. Sākot biznesu nāksies saskarties ar neskaitāmiem šķēršļiem, tie var būt tādi kā telpu atrašana, darbinieku nolīgšana un var būt arī ļoti lieli kā problēmas ar atļauju saņemšanu vai kasa tamlīdzīgs. Lai arī cilvēki tiek mudināti pievērsties uzņēmējdarbībai, tas nebūt nenozīmē ka katrs to var, daudzi padodas pie pirmajām problēmām. Tieši tāpēc, biznesa uzsākšanā ļoti svarīga ir jūsu apņemšanās. Ir viegli vadīt jau esošu uzņēmumu, darīt to ko kāds ir uzcēlis, bet sākt visu no nulles, pašam radīt šo uzņēmumu ir ļoti sarežģīti. Apņemties, radīt ideju un atrast finansējumu, šīs lietas ir galvenās, lai sāktu savu biznesu. https://mazaisbizness.lv/tag/ka-uzsakt-biznesu/

Biznesa uzsākšanas iedvesmai. 1. Krists Avots: Nauda biznesa uzsākšanai

Tendences inovatīva biznesa uzsākšanā

Biznesa uzsākšanas iedvesmai. 4. Inga Zemdega-Grāpe. Uzņēmējs kā līderis

Sistēma – kā atvērt mazo biznesu?

image_pdfimage_print
Scroll Up