CV, motivation letter | CV, motyvacinio laiško rengimas

Šaltinis / source: hrguide.lt

Prieš pradėdami darbo paiešką, parenkite savo gyvenimo aprašymą (CV). Būtų puiku, jei CV parengtumėte lietuvių kalba.

Paprastai Lietuvoje darbo vietai užimti reikalingos bent minimalios lietuvių kalbos žinios. Tačiau jei negalite to padaryti, rinkitės CV rašyti anglų arba rusų kalbą.

Visą Jums reikalingą informaciją apie CV rašymą rasite Europass portale, kuriame pateikiami ne tik CV šablonai įvairiomis kalbomis, tačiau ir tuščios CV formos. Jums beliks pašalinti nereikalingą informaciją ir įrašyti duomenis apie save. Jei Europass forma jums pasirodys per sudėtinga, galite pasirinkti paprastesnę CV formą.

Motyvacinis laiškas – tai CV papildantis dokumentas, kuris rodo Jūsų motyvaciją dirbti pasirinktą darbą. Motyvaciniame laiške reikia aprašyti savo turimą darbo patirtį, atskleisti kokios Jums yra būdingos asmeninės savybės, kokius turite gebėjimus, įgūdžius. Motyvacinis laiškas leidžia Jums atskleisti darbdaviui Jūsų privalumus. O taip pat parodyti, kad esate pats tinkamiausias kandidatas.

Visą Jums reikalingą informaciją apie motyvacinio laiško rengimą anglų kalba Jūs rasite CV Market internetinėje svetainėje https://www.cvmarket.lt/career.php?menu=1&lastmenu=23&text_id=838&career_style= .

image_pdfimage_print
Scroll Up